Lena Cronqvist
2016-12-11
428208
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938), Kvinnogestalt, signerad Lena Cronqvist, numrerad 12/40, etsning, bladstorlek ca 48,5 x 39,5 cm