Takampel
2016-12-12
428196
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKAMPEL, 1900-talets första hälft, delvis rosatonat opalinglas, med litografisk blomsterdekor, höjd ca 28 cm, diameter 41 cm
Delvis senare upphängning