Ljusstakar sengustviansk
2016-12-12
428188
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, förgylld brons och vit marmor, höjd ca 23 cm
Saknar delvis tofsar, slitage, bucklor