Johan Ossian Andersson oljemålning
2016-12-11
428177
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975), Fiskebåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 64 x 99 cm