Oljemålningar kustbilder
2016-12-11
428155
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Kustbilder med båtar, en bär otydlig signatur, olja på pannå, ca 25x32 cm