George Bain oljemålning
2016-12-11
428144
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGE BAIN (1881-1968): Kustmotiv, signerad och daterad G Bain 1911, olja på duk, uppfodrad på pannå, 33x43 cm
Renoverad