Golvur 1800-tal
2016-12-12
428106
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GOLVUR, 1800-tal, svartmålad med kinesiserande dekor, höjd ca 265 cm, nyckel finns
Slitage, 1 list saknas, skadad pendel