Boréns bordslampa
2016-12-11
428084
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORÈNS, bordslampa, 1960-tal, mässing, riktbar ljuskälla, höjd 30, diameter 35 cm
Smärre slitage