Byrå gustaviansk stil
2016-12-12
428064
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, 1800-talets slut, fanerad med bl.a. alm, almrot, beslag, fothyllsor och lister i brons, höjd ca 82, 110x52 cm
Slitage, fanerbortfall, nyckel saknas