Ikon tema Ryssland
2016-12-11
428050
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IKON, 1800-tal, Ryssland, Guds moder, träpannå, krederad, målad, förgylld, ca 35x30 samt tjocklek ca 3 cm
bortfall av kredering och färg, sprickor, krackelyr, bruks och åldersrelaterat slitage.