Monica Lorentzon olja på duk
2016-12-10
427902
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Stilleben, signerad M Lorenzon, olja på duk, 75x46 cm