M Pyk Provence litografi
2016-12-10
427891
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Oramad