Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Oramad
427891
2016-12-10