Tesamovar 1800-talets första hälft
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TESAMOVAR, empire, koppar och mässing, urnformad behållare med inredning för varmhållning, ben med avslutande klofötter, höjd 49 cm
Kuntoraportti
Smärre lagningar och slitage
427831
Päivämäärä:
2016-12-15