Byrå Louis XV stil
2016-12-10
427757
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, bemålad, skiva i sten, beslag i brons, höjd ca 101, 95x45 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Skador, sprickor, nyckel saknas, låst skåp