Ljuskrona Karl Johan-stil
2016-12-10
427739
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, Karl Johan-stil, förgylld stomme, dekor av vädurar, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 70, diameter 55 cm