Klubbat för:
12 000 SEK
15 000 SEK
THORSTEN WAENERBERG (Finland, 1846-1917): Sjölandskap, signerad och daterad Th.Waenerberg 1916, olja på duk, 70x95 cm
Hål i duk
427705
2016-12-11