Charles Sjöholm
2016-12-10
427701
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Stockholmsmotiv, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 29x34 cm