Monica Lorentzon oljemålning
2016-12-10
427653
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Kvinnor i landskap, signerad M Lorenzon, olja på papppannå, ca 69x100 cm