Bengt Lindström färglitografi
2016-12-10
427637
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition signerad Lindström, 9/150, färglitografi, ca 77x55 cm
Bladet lös i passepartout