Olle Nordberg oljemålning
2016-12-10
427628
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Vandrande par med barn, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 26,5x35 cm