Olle Nordberg oljemålning
2016-12-10
427627
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Lantlig idyll med stuga, signerad och daterad Olle Nordberg 1924, olja på pannå, ca 41x50 cm