Lennart Jirlow litografi
2016-12-10
427625
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Bokhandlaren, signerad L. Jirlow, 260/285, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 43x30 cm