Tekanna i koppar
2016-12-10
427609
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEKANNA, koppar, Kina, 1900-tal, graverad dekor och pålagda kartuscher, höjd utan hänkel ca 11 cm
Lagning