Herbert Rosendorfer
2016-12-10
427595
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERBERT ROSENDORFER (1934-2012): Motiv med får, signerad, olja på duk, 68x104 cm