Kompaniporslin Julspecial
2016-12-13
427569
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KOPPAR MED FAT, 6 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), kompaniporslin, dekor av monogram "EB" i sepia samt guld, diameter ca 9-14 cm, 1 extra fat med annan dekor medföljer
Nagg, sprickor, en med kantlagning