Vaser Kina
2016-12-08
427520
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 2 st, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, dekor i emaljfärger av figurscen resp fohund, genombrutna hänklar med spår av förgyllning, höjd ca 28 resp 40 cm