Fåtölj 1940-tal
2016-12-09
427496
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1940-tal, mönstrad textil med detaljer i lackat trä, sitthöjd ca 40 cm
Visst slitage