Ljuskrona 1800-tal senempire
2016-12-09
427449
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-tal, senempire, för 6 ljus, förgylld mässing, svartoxiderad kupa, avslutning med pinjekotte, höjd ca 72 cm
Senaren elektrifierad