Roger Metto, Alplandskap Nutida
2016-12-09
427397
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROGER METTO (född 1964): "Två figurer i alplandskap, signerad och daterad 2011, vaxpenna på papper, hjärtformat format ca 18x28 cm, oramad
Proveniens: Inköpt direkt från konstnären
Oramad!