Tycho Ödberg akvarell och krita
2016-12-10
427342
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TYCHO ÖDBERG (1865-1943): "Stockholm, Lundagatan", signerad, akvarell och krita på papper, ca 41x55 cm