Aagedyna 1827
2016-12-16
427288
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅKDYNA, Skåne, daterad 1827, stjärnmönster i rosa och gult mot grön botten, ca 43x114 cm
Skador, slitage