Kaffeservis sterlingsilver Mexico
2016-12-08
427268
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 500 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, sterlingsilver, 1900-talets mitt, stämplade Sanborns Mexico, kannans höjd ca 20 cm, totalvikt ca 1215 g
Mindre bucklor