Golvvas Kina
2016-12-08
427263
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor i relief av fohundar, botten med stämpel, höjd ca 53 cm
Nedslipad mynning, nagg