Ask med lock lackarbete
2016-12-08
427251
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASK MED LOCK, lackarbete, Kina, 1800-tal, dekor av kejsardrakar med den brinnande pärlan, 41x41 cm, höjd ca 11 cm
Nagg, smärre avslag