Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
MINDRE VAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av figur vid bergslandskap samt kalligrafi, botten med stämpel, höjd ca 13 cm
Mynningen med mindre nagg
427175
2016-12-08