Sdeboard tema Ryssland
2016-12-08
427153
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, möjligen Ryssland 1800-talets andra hälft, fanerad mahogny, belslag i mässing, 2 lådor, höjd 73, 96x45 cm, nyckel finns
Slitage, skador