Sigvard Bernadotte blandteknik
2016-12-07
427080
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Oväder", signerad och daterad Sigvard Bernadotte -86, blandteknik, ca 29x20,5 cm