Saltkar och saltskedar tema Ryssland
2016-12-08
427027
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 4 st, SALTSKEDAR, 3 st, silver, 18/1900-tal, Ryssland, två saltskedar Finland, höjd ca 2-5 cm, vikt ca 125 g
Slitage, bucklor, bristningar