Dosor silver
2016-12-07
426991
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DOSOR, 4 st, TESKED, SILLGAFFEL, silver, delvis 1800-tal, vikt ca 257 g
Delvis gravyr, en skada med brisning, smärre bucklor