Gräddkanna tema Ryssland
2016-12-08
426973
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, Ryssland 1800-tal, svärtat trähandtag, höjd 10 cm, vikt ca 83 g
Slitage, mindre bucklor