Gräddkanna
2016-12-08
426962
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, 17/1800-tal, invändigt förgylld, dekor av pärlstav, höjd 10, vikt ca 155 g
Slitage