Korg 1800-tal
2016-12-08
426948
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KORG, silver, filigran, 1800-tal, invändigt förgylld, längd 7,5, vikt ca 72 g
Slitage