Skål tema Ryssland
2016-12-08
426944
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅL, silver, Ryssland 1846, höjd 6, diameter ca 15 cm, vikt ca 200 g
Bucklor, slitage, vapensköld