Wilhelm Kåge
2016-12-07
426935
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WILHELM KÅGE (1889-1960): Kvinna, signerad o daterad Kåge -46, olja på pannå, ca 60x49 cm