Ivar Morsing
2016-12-07
426916
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): Stilleben, signerad och daterad I Morsing -52, olja på pannå, ca 32x40 cm