Frederick Colin Tilney akvarell
2016-12-07
426802
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FREDERICK COLIN TILNEY (1870-1951): Möte över varm brygd, signerad FC Tilney, akvarell, ca 27x39 cm
Smärre ytrispa