Sven Jonson färglitografi
2016-12-07
426801
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981): Surrealistiskt landskap, signerad Sven Jonson, 180/390, färglitografi, ca 37x45 cm