Lena Linderholm
2016-12-06
426795
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENA LINDERHOLM (född 1947), litografi, signerad samt numrerad HC XII, tryckytans mått ca 72 x 53 cm