Lars Eje Larsson färglitografi
2016-12-06
426785
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS EJE LARSSON (född 1954): Komposition med skottkärra, signerad Lars Eje Larsson, olja på duk, 48 x 58 cm