Ljusstakar silver
2016-12-06
426780
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sterlingsilver, 1900-tal, svenska importstämplar, höjd ca 29 cm